Aksident i dyfishtë në Pogradec, plagoset një person

0
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të mërkurë në Pogradec.

Burime për median bëjnë se në aksident janë përfshirë dy automjet, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një këmbësor.

Mësohet se i plagosur ndodhet në spital por ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.
Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu