21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dyfishtë

Etiketim: dyfishtë

Aksident i dyfishtë në Pogradec, plagoset një person

0
Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të mërkurë në Pogradec. Burime për median bëjnë se në aksident janë përfshirë dy automjet, ku për pasojë ka...

Mjekuan autorin e vrasjes së dyfishtë në Laç, lirohen nga qelia...

0
Gjykata e Apelit Tiranë, ka liruar nga qelia dy mjekët Viktor Marku dhe Besim Lama. Trupa gjykuese e Apelit të Tiranës e kryesuar nga Z....

Gëzim i dyfishtë! Elefantë binjakë, rast i rrallë në Sri Lanka

0
Dy elefantë bebe, që ushqehen nga e njëjta nënë, janë pikasur në një park kombëtar në Sri Lanka, me zyrtarët që mendojnë se të...

Barcelona tenton goditjen e dyfishtë në Premier League

0
Barcelona është në kërkim të përforcimeve për sezonin e ardhshëm. Klubi katalanas duket se kë vënë në shënjestër dy lojtarë të Tottenham-it për të përforcuar...

Vrasja e dyfishtë në Laç/ Arrestohet autori i dytë i dyshuar

0
Kapet dhe vihet në pranga autori i dytë i dyshuar i vrasjes së dyfishtë, ngjarje e ndodhur më 30 maj 2020 në Fushë-Gjormë, Kurbin,...

Vrasja e dyfishtë në Laç, gjenden 2 pistoleta brenda rrethojave të...

0
Policia e Shqipërisë njofton se ka gjetur dhe sekuestruar dy armë zjarri një pusetë pas klinikës ku mjekohej ilegalisht autori i dyshuar i vrasjes...

Vrasja e dyfishtë në Laç, gjenden 2 pistoleta brenda rrethimit të...

0
Policia njofton se në një pusetë pas klinikës ku mjekohej ilegalisht autori i dyshuar i vrasjes në fshatin Gjormë, Kurbin, ku mbeten të vrarë...

Vrasja e dyfishtë në Laç, zbulohet foto e Ilir Xhepaj killeri...

0
Ky që po shihni në këtë foto është Ilir Xhepaj (Lika), i cili rezulton në kërkim nga policia e Laçit, pasi dyshohet se ka...

Vrasësi i dyfishtë/ Kush është djali me 2 emra që fitoi...

0
Që nga data 30 maj, Eduart Lamaj nuk kishte asnjë moment qetësie në jetën e tij. Pas vrasjes së dyfishtë në një hotel në aksin...

Vrasja e dyfishtë në Kurbin, emrat e tre bashkëpunëtorëve në kërkim

0
Zbardhen emrat e tre bashkëpunëtorëve të Eduard Lamaj në vrasjen e dyfishtë në Kurbin mbrëmjen e 30 majit 2020 kur nga shkëmbimi me armë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS