Agravon debati mes Oltës dhe Efit, aktorja ‘kërcënon’ hapur

0
Gjigandi

Mëngjesin e sotëm Olta Gixhari dhe Efi Dhedhes e kanë nisur me debat. E gjitha ka nisur nga aktorja e cila akuzon ish-konkurrenten e “Për’puthen” se bën zhurmë natën dhe ajo nuk fle dot pastaj.

Më pas Olta ‘kërcënon’ Efin se tani e tutje do të zgjohet herët në mëngjes, për shkak se ajo do t’i bëjë zhurmë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu