Ballina Etiketimet Agravon

Etiketim: agravon

Agravon debati mes Oltës dhe Efit, aktorja ‘kërcënon’ hapur

0
Mëngjesin e sotëm Olta Gixhari dhe Efi Dhedhes e kanë nisur me debat. E gjitha ka nisur nga aktorja e cila akuzon ish-konkurrenten e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24