Vjen reagimi i Arta Nitaj pasi iu zbulua puna në klubin e natës në Dubai

0
160
Gjigandi

Arta Nitaj ka shkruar pas lajmeve që dolën gjatë ditës së djeshme.

Dje është zbuluar një punë që Arta Nitaj bën gjatë qëndrimeve të saj të shpeshta në Dubai.

Është thënë se ajo punon si shoqëruese e meshkujve të pasur në një klub nate në vendin arab, dhe ajo është pjesë e një agjensie që i përzgjedh vajzat, shkruan Gazeta Express.

E Arta në reagimin e saj që ka bërë pak minuta më parë në Intagram, e mohon këtë gjë, duke thënë se fotoja e saj që e kanë publikuar agjensia është vetëm foto e realizuar në një event në atë klub.

Megjithatë, ajo insiston se ajo ka marrë pjesë vetëm një event në klubin në fjalë, por, fotoja nuk është publikuar në profilin e klubit ku është mbajtur eventi, por ng aagjensioni që përzgjedh vajzat për të shkuar në atë klub.

Është agjensioni i marketingut “The List DXB” ai i cili ofron modele në një nga klubet super luksoze në Dubai, e të cilat janë shoqëruese gjatë mbrëmjes me mysafirë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu