“Dua mamin tim”/ Momente dhimbjeje në Durrës, reagimi i vajzës kur mëson se i ati i ka vrarë nënën

0
155
Gjigandi

Paraditen e sotme, një 63-vjeçar i mori jetën gruas së tij, të ndjerës Hajdie Tosuni, 59 vjeçe.

 

Ngjarja që ka tronditur mbarë opinionin publik ndodhi në dyqanin ku autori Ruzhdi Tosuni tregton metrazhe, i cili goditi fatalisht me levë hekuri bashkëshorten.

Në videon e këtij lajmi do të shihni reagimin rrëqethës së vajzës së shokuar të viktimës, e cila teksa qan, thërret dhe kërkon gjithë dhimbje të ëmën.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu