Video/ Rama ndan pamjet nga Loti 2 i Unazës Lindore në Tiranë

0
15
Gjigandi

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar këtë të enjte se punimet në lotin 2 të Unazës Lindore të Tiranës kanë përfunduar plotësisht.

Përmes një postimi në ‘Facebok’, Rama shkruan se ky segment tashmë është i hapur dhe është vënë në përdorim për të gjitha mjetet.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me Lotin 2 të Unazës Lindore në kryeqytet tashmë i përfunduar, ju uroj një ditë të mbarë🙏”, shkruan ndër të tjera ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu