Tre viktima në pak orë/ Humb jetën një 20-vjeçar në Fushë Krujë, plagoset një tjetër (Emrat)

0
Gjigandi

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Fushë Krujë.

Burime për median bëjnë me dije se një automjet tip ‘Smart’ ka dalë nga rruga duke përfunduar në shtratin e lumit Zezë. Mësohet se viktima është pasagjeri, Mirjan Tema, 20-vjeç ndërsa ka mbetur është plagosur shoferi Haxhi Vraja. Dyshohet se ka qenë shpejtësia e lartë ajo që ka shkaktar këtë aksident të rëndë. Policia ndodhet në vendngjarje.

Kujtojmë se sot kanë humbur jetë si pasojë e aksidenteve rrugore dy viktima, të moshës 50 dhe 60-vjeç.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu