Të kuruar deri në detaje/ “Parada” e ministrave para nisjes seancës, Manja i buzëqeshur në krah të Kryemadhit, Çuçi shkrihet me Kumbaron (Foto)

0
22
Gjigandi

Momente pikante të kapura nga fotografët pak para nisjes së seancës plenare të Kuvendit.

LSA ka publikuar disa foto të ministrave dhe deputetë, pak para nga nisja e mbledhjes, ndërsa janë kujdesur deri në detaje për look-un e tyre.

Një prej momenteve pikante është ai ku shihet ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja dhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi duke qeshur. Ndërkohë, një tjetër moment është dhe gjesti xhentil i ministrit Bledi Çuçi me kolegen e tij, ministren Mirela Kumbaro.

Po ashtu në sy bie edhe look-u i deputeteve të tjera, si Andia Ulliri. Për më tepër shihni fotot. /LSA

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu