31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parada

Etiketim: Parada

Të kuruar deri në detaje/ “Parada” e ministrave para nisjes seancës,...

0
Momente pikante të kapura nga fotografët pak para nisjes së seancës plenare të Kuvendit. LSA ka publikuar disa foto të ministrave dhe deputetë, pak para...

Në Tiranë mbahet Parada e Krenarisë

0
Në Tiranë, të shtunën, u mbajt Parada e Krenarisë.Dhjetëra pjesëtarë dhe përkrahës të komunitetit LGBT+ (homoseksualë, lesbike, biseksualë dhe transgjinorë) marshuan me flamuj me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS