Takimi në Presidencë/ Ish-kreu i KQZ-së: Sipas presidentit, duhet t’i marrim fatet në duart tona

0
75
Gjigandi

Pas takimit të presidentit të Republikës, Ilir Metës me përfaqësues të shoqërisë civile, ish-kreu i KQZ-së, Kristaq Kume dha një deklaratë për mediat, i cili deklaroi se sipas presidentit duhet shëndoshur jeta demokratike.

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1508592105648-0’); });

“Në optikën e presidentit si rezultat i kësaj qeverisje nuk kemi arritur objektivat. Të gjitha mund të zgjidhen nga ne dhe mos i mbajmë sytë tek ndërkombëtarët. Sipas presidentit ne duhet t’i marrim në duart tona fatet. Presidenti vlerëson se është koha që të komunikohet në mënyrë intensive me shqiptarët”, u shpreh Kume.

Lexo edhe:  “Zgjedhorja”, Musai: S’do ta votojmë produktin e këshillit politik/ Stojku: Braktisim komisionet parlamentare

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu