“2min” të Sinanit dhe Medës

0
98
Gjigandi

Dy këngëtarët melankolik kosovar, Sinan Vllasaliu dhe Meda kanë sjell një baladë të titulluar “2min”

Vjeshta ka qenë shumë produktive për skenën kosovare.

Lexo edhe:  Meta për protestën e maturantëve: Komiteti i MSH të marrë në shqyrtim të gjitha kërkesat e nxënësve

E nga shumë prodhime që kanë sjell producentët kosovarë, i fundit është kënga e dyshes së njohur Sinan Vllasaliu dhe Meda.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu