9.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zëvendëson

Etiketim: zëvendëson

Juventus shkarkon Sarrin nëse dështon ndaj Lazios, ja kush e zëvendëson

0
Ndeshja me Lazion mund të jetë vendimtare për fatin e Maurizio Sarrit. Në shtëpinë e Juventusit nuk është një atmosferë e mirë pas barazimit...

Vaji i kokosit zëvendëson kozmetikën e shtrenjtë

0
Shumë femra përdorin vajin e kokosit për të larguar shenjat nga lëkura e tyre. Mjafton vetëm që ta aplikoni në vendin e dëshiruar, ta...

Lampard nuk duron më, zëvendëson Kepën me portierin turk

0
Chelsea nuk do t’i besojë më portierit Kepa Arrizabalaga. Ky sezon ka qenë shumë i dobët për portierin, madje trajneri Frank Lampard e la...

Cavani e zëvendëson Muriqin te Fenerbahce

0
Fenerbahce janë duke shpresuar të sjellin në Turqi sulmuesin e Paris Saint Germain, Edinson Cavani Media turke Fotomac, ka raportuar sot për interesimin e Fenerbahces...

Zaev dha doreheqjen pas deshtimit te negociatave, ja kush e zevendeson...

0
Pas lajmeve të shumta që po qarkullojnë në mediat e huaja dhe lokale se kryeministri Zaev ka dhënë dorëheqjen nga zhgënjimi i madh...

Vendimi i qeverise, lirohet nga detyra drejtori i AKU-se Agron Hetoja....

0
Në mbledhjen e sotme të qeverisë është marrë vendim për lirimin nga detyra të Drejtorit të Përgjithshëm të AKU-së, z.Agron Hetoja, me propozim të...

Ikën drejtori i Policisë Rrugore, ja kush e zëvendëson – Lajmi...

0
Mitat Tola nuk do të jetë më drejtues i policisë rrugore. Burime për RTV Ora bëjnë me dije se ai është larguar nga detyura dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS