5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zani

Etiketim: Zani

Sherri i plotë në gjyq, Zani Çaushi kërcënon juristin e burgut:...

0
Zbardhet debati i plotë në seancën gjyqësore mes Myrteza Çaushit ose siç njihet ndryshe si “Zani i Vlorës”, prokurores së çështjes Odeta Todoroshi dhe...

Ndryshimi i papritur/ “I forti” i Vlorës kërkonte lirinë, por ja...

0
Myrteza Caushi ose i njohur ndryshe si Zani Caushi, i dënuar me burgim të përjetshëm, duket se ka ndryshuar mendin për kërkesën që kishte...

Kërkoi lirimin me kusht, ish-kreu i bandës së Vlorës Zani Caushi...

0
Ndonëse ai kërkoi lirimin me kusht, ish-kreu i Bandës së Vlorës, Myrteza Çaushi, (Zani) është tërhequr nga kërkesa e tij për të përfituar dalje...

“Blindohet” Korça, Zani Çaushi mbërrin në gjykatë. Kapobanda e Vlorës kërkon...

0
Mbërrin nën masa të larta sigurie në Gjykatën e Korcës, Myrteza Çaushi, (Zani) I cilësuar si kapobanda i Vlorës. Sipas burimeve thuhet se krahas masave...

Nesër gjyqi për Zani Caushin, prokuroria e Korçës kundër lirimit për...

0
Çështja për lirimin ose jo të Myrteza Caushit, pritet të zhvillohet nesër në ambientet e gjykatës së Korçës, ku pritet që trupi gjykues të...

Si e shtroi Zani Caushi ‘trasenë’ drejt lirimit me kusht, zbardhet...

0
I cilësuari si kapobanda i Vlorës, Zani Caushi i ka nisur herët përpjekjet për të fituar lirinë me kusht, betejë të cilën po e...

Hapet loja/ Pas Zani Çaushit, kërkon lirimin dhe Gaxhai i famshëm...

0
Pas Zani Çaushit lirimin nga burgu e kërkon dhe i forti tjetër i Vlorës, Gazmend Brakaj, i njohur ndryshe me pseudonimin Gaxhai. Brakaj drejtonte...

Zani Caushi kërkon lirimin me kusht: Kam fëmijët e mitur për...

0
“Kam fëmijë të mitur për të rritur, jam rehabilituar pasi ¾ e dënimit i kam shlyer në qeli. Më pranoni kërkesën time për t’u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS