Ballina Etiketimet Vëllezër

Etiketim: vëllezër

Habit kreu i Kishës serbe Porfirije: Jemi vëllezër me shqiptarët. Kosova...

0
Patriarku serb Porfirije gjatë mbajtjes së liturgjisë në manastirin e Graçanicës u bëri thirrje serbëve për bashkëjetesë me shqiptarët, derisa Kosovën e prezantoi si...

Zaptuan plazhin dhe pa distancë në lokal! Gjoba dhe ndjekje penale...

0
Dy administratorë hotelesh në Durrës, Z. F. 61 vjeç dhe H. D. 47 vjeç janë vendosur në hetim për zaptim të sipërfaqes publike me...

Kanabis në zonën e pyllëzuar në Mallakastër, arrestohen tre vëllezër. Bie...

0
Evidentohen dhe goditen 2 raste të tjera të kultivimit të bimëve narkotike. Policia e Fierit ka vënë në pranga tre vëllezërit nga Mallakastra që...

Bulqizë/ Plagosen me thikë dy vëllezër, dërgohet me helikopter drejt Tiranës

0
Një sherr banal ka përfunduar me plagosjen e dy vëllezërve në Bulqizë nga një i ri. Pak më parë helikopteri i ministrisë së Shëndetësi...

Bulqizë/ Plagosen me thikë dy vëllezër, dërgohen me helikopter drejt Tiranës

0
Një sherr banal ka përfunduar me plagosjen e dy vëllezërve në Bulqizë nga një i ri. Pak më parë helikopteri i ministrisë së Shëndetësi...

“Momenti që shqiptarët të bashkohen”/ Rama: Shqipëria, jo tutore e Kosovës!...

0
“Ka gjithmonë një kohë për t’u përleshur me njëri-tjetrin për ide, bindje, politikë, për çfarëdo qoftë, por duhet të ketë sa herë koha e...

“Forca vëllezër, bashkimi bën fuqinë”, Cakaj thirrje shqiptarëve të Luginës për...

0
Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, një ditë para zgjedhjeve në Serbi ka inkurajuar shqiptarët e Luginës që të votojnë listën e Luginës...

Ekzekutohen dy vëllezër në Krujë, emrat dhe detajet e para të...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Krujë, ku dy vëllezër u ekzekutuan me armë zjarri. Burimet thonë se viktimat janë...

Ekzekutohen dy vëllezër në Krujë, ishin duke hyrë në shtëpi

0
Dy vëllezër janë ekzekutuar pak minuta më parë në krujë, teksa ishin duke hyrë në shtëpi. Ngjarja e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme...

Shuhet në moshë te re këngëtarja, më parë i kishin vdekur...

0
Ndërron jetë në moshën 30-vjeçare një këngëtarja amerikane e muzikës, Country, Cady Groves. Groves, u nda nga jeta të dielën për shkak të disa problemeve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24