18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Totti

Etiketim: Totti

Nga Rama te Ceferin dhe Totti.; dreka zyrtare e FSHF-së me...

0
Dreka zyrtare mes përfaqësuesve të dy skuadrave, zyrtarëve të ndeshjes dhe të tjerë është një rregull që ndodh në sfidat e Kupave të Europës....

Legjenda e Romës, Totti shpreh dëshirën surprizuese për finalen e Tiranës

0
Francesco Totti nuk ndalet për asnjë moment. Pardje ishte në "San Siro" për ndeshjen e bamirësisë, të organizuar nga Sammuel Eto'o, dje në Monaco...

Totti, legjenda e Romës jep lajmin e madh: Të etur dhe...

0
Këto janë fjalët e Francesco Tottit, të publikuara nga "Corriere dello Sport", 15 ditë para finales kundër Feyenoord-it dhe një ditë pas humbjes së...

Legjenda Francesco Totti pëlqen flamurin ‘Autochthonous’ të publikuar nga Dua –...

0
Shqiptarja e famshme, Dua Lipa, ka nxitur reagime të shumta, në rrjetet sociale në ditët e fundit që nga mbështetja që i bëri fushatës...

Ndihmoi Kosovën pas luftës, Francesco Totti tërbon” përsëri serbët: Pëlqen…

0
Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Dua Lipa, ka “tërbuar” serbët dhe në përgjithësi rajonin me postimin e fundit në rrjetet sociale, ku ka publikuar flamurin...

Legjenda italiane, Françesko Totti zhgënjen serbët! Pëlqen postimin e Dua Lipës,...

0
Këngëtarja shqiptaro-britanke Dua Lipa ka ngritur shumë pluhur ditët e fundit rreth postimit të flamurit me hartë , që ishte shfaqur në ndeshjen Serbi-Shqipëri,...

Totti ka humbur orën Rolex, ka një lutje për atë që...

0
Francesco Totti po kërkon dëshpërimisht orën e humbur. Nuk është shaka. Legjenda e Romës ka bërë një thirrje të përzemërt në rrjetet sociale për të...

Totti nuk ndalet, siguron talentin e pabesueshëm

0
Vjen goditja e dytë për Francesco Totti-n, ish-kapiten dhe flamur i Roma-s, sot në rolin e menaxherit. Bëhet fjalë për Mateo Retegui, sulmues 21-vjeçar në...

Totti bën goditjen e parë

0
Totti bën goditjen e parë si zbulues, bëhet menaxher i talentit 16-vjeçar të Interit. Simone Bonavita ka një të ardhme në Serie A. Mesfushori i...

Totti: Kam mundur të luaj për rivalin e urryer të Romës

0
Francesco Totti, legjenda e Romës dhe ish-futbollisti i Kombëtares italiane është rikthyer edhe një herë të flasë për karrierën e tij të gjatë. Edhe pse...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS