21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tonali

Etiketim: Tonali

Tonali i ka thënë “PO” Interit

0
Inter ka bërë një hap para për të siguruar transferimin e Sandro Tonalit. Talenti italian, po kalon ditët e fundit te Brescia, dhe e ardhmja...

Inter në bisedime të avancuara me Tonali

0
Skuadra e Inter po afrohet çdo ditë e më shumë me Sandro Tonali. Inter raportohet të jetë në bisedime të avancuara me mesfushorin e Brescia,...

Pothuajse punë e kryer: Tonali po transferohet tek Inter

0
Inter janë në rrugën e duhur për të siguruar mesfushorin e Brescia, Sandro Tonali, për 30 milionë euro, duke shtuar edhe disa shpërblime të...

Interi nuk heq dorë nga Tonali

0
Është pikërisht mesfushori i talentuar i Brescias emri i radhës në listën e Marottss dhe Ausilios për të përforcuar skuadrën në prag të sezonit të ardhshëm. Me...

Inter arrin marrëveshjen për transferimin e Tonali

0
Sandro Tonali me shumë gjasë do të jetë lojtar i Inter. Raportime të ‘Corriere della Sera’ bëjnë të ditur se Inter ka arritur marrëveshje me...

E zbulon presidenti: Barça më ofroi 65 milionë, por Tonali do...

0
Si gjithmonë, kur flet Massimo Cellino, nuk e “kafshon gjuhën”. Ai është një uragan emocionesh dhe zbulimesh. Për mikrofonat e “Corriere dello Sport”, presidenti...

Inter arrin marrëveshjen për transferimin e Tonali

0
Sandro Tonali me shumë gjasë do të jetë lojtar i Inter. Raportime të ‘Corriere della Sera’ bëjnë të ditur se Inter ka arritur marrëveshje me...

Tonali ‘i thotë po Interit’

0
Interi po punon për ta transferuar të talentuarin, Sandro Tonali. Interi ka një garë të fortë me Juventusin për Tonalin, por Corriere dello Sport raporton...

Totti me fjalë të mëdha për Tonali: Do të bëhet një...

0
Totti nuk ka kursyer lëvdatat për Tonali. Ikona e futbollit italian, Francesco Totti, ka dhënë disa komente për lojtarin që po shihet si më premtuesi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS