19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tifoz

Etiketim: tifoz

Momenti kur grekët sulmojnë tifozët e Kosovës me flakadanë

0
Ndeshja e radhës mes Greqisë dhe Kosovës ka qenë e tensionuar. Tensione u vunë re edhe në shkallët e stadiumit.Ndeshja e vlefshme Ligën e...

Përplasje mes tifozëve dhe policëve: 1 i vdekur dhe 22 të...

0
Argjentinë- Përplasje e dhunshme mes tifozëve dhe policëve në Argjentinë.Në San Luis, gjatë Independiente Ridavivia-Velez Sarsfield, për Kupën Kombëtare, shpërtheu një përleshje e vërtetë...

Edhe në moshën 91-vjeçare, ky tifoz nuk humbet asnjë ndeshje të...

0
Pasioni i tij duket më i farkëtuar se kurrë. Venant Sochon, 91 vjeç, është ndjekësi (tifozi) historik i Laval. Ai banon rreth 30 kilometra...

Adriano rrëfen Interin e tij: Ende nuk e besoj, tifozët zikaltër...

0
Njëra pas tjetrës, foto të marra nga albumi i kujtimeve; golat, shumë prej tyre me fuqi të paparë, dhe dashuria e tifozëve zikaltër. Adriano...
Tifozët e Liverpoolit bëjnë “nxemjen” para finales së Ligës së Kampionëve me hitin “One Kiss” nga…

Tifozët e Liverpoolit bëjnë “nxemjen” para finales së Ligës së Kampionëve...

0
Sonte (e shtunë) po mbahet finalja e Ligës së Kampionëve.Ekipi spanjoll i Real Madridit dhe ai anglezi i Liverpoolit janë në garë për të...

Ç’po ndodh me tifozët holandezë? Shkojnë në ‘Selman Stermasi’. Për kë...

0
Tiranë- Nuk u largohet shpirti nga futbolli holandezëve. Edhe pse skuadra e zemrës i zhgënjeru, sot një grup prej tyre ka shkuar në 'Selman...

Arrestohen 2 tifozët holandez që rrahën shqiptarin në Tiranë

0
Policia e Tiranës ka njoftuar sot arrestimin e dy shtetasve holandez për veprën penale plagosje e rëndë me dashje.Shtetasit D. B., 23 vjeç dhe...

​Kontrolle të rrepta për tifozët para hyrjes në “Air Albania”

0
Futja e tifozëve të parë në stadiumin "Air Albania" ka nisur. Në orën 21:00 ekipet e Romës dhe Feyenoord do të përballen në stadiumin...

Mediat italiane shigjetojnë tifozët holandezë: Ishin të dehur, goditën shqiptarët

0
ITALI- Mediat italiane kanë shigjetuar tifozët hollandezë për kaosin në Tiranë.'Përleshje të dhunshme shpërthyen në Tiranë gjatë natës në kuadër të finales së Ligës...

Tifozët e Romës zbarkojnë në Durrës

0
Durrës- Zbarkojnë në Durrës 1100 tifozë të Romës.Ata mbërritën me tragetit e linjës Bari-Tiranë.Më herët kanë mbërritur dhe tifozë të tjerë nga të dy...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS