32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Sit

Etiketim: sit

Lidhja ndërmjet shenjës së horoskopit dhe cilësitë e mashkullit ideal

0
Femrat e Dashit vlerësojnë burrat që janë në gjendje të bëhen shoku i tyre më i mirë. Prandaj, ato përpiqen të dallojnë tek një...

Disa ditë pasi u zgjodh President, Bajram Begaj takon paraardhësit e...

0
Presidenti i zgjedhur i Shqipërisë, Bajram Begaj po zhvillon një takim me paraardhësit e tij. Mësohet si Begaj është takuar me ish - Presidentët Alfred...

Këshillat me paraardhësit/ Bajram Begaj përfundon takimet me Moisiun, Topin dhe...

0
Ka përfunduar takimi mes Presidentit të ri të zgjedhur të Shqipërisë me paraardhësit e tij në krye të shtetit. Presidenti i zgjedhur, Bajram Begaj...

Tritol makinës së punonjësit të policisë në Kavajë

0
Një automjet tip "Opel" ka shpërthyer mbrëmjen e së martës në qytetin e Kavajës.Automjeti, në pronësi të shtetasit Lulëzim Muça me detyrë Inspektor tek...

Arrestohen grabitësit e bankës/ Pas një muaji kapen 3 kushërinjtë që...

0
Ky është moment kur më 9 maj, 3 persona të veshur me të zeza me maskë në fytyrë dhe të armatosur me kallashnikov grabitën...

I drejtojnë armën sapo del nga klubi, policia qëllon ndaj grabitësit....

0
BRAZIL - Një tmerr ka përjetuar mbrojtësi i Tottenham, Emerson Royal. Ai i ka shpëtuar një grabitje dhe shkëmbi zjarri me armë në Brazil,...

Ministri Mehaj takohet me bartësit e projektit “Fëmijët shpëtojnë jetë”

0
Nën organizimin e Ministrisë së Mbrojtjes, FSK-së dhe ekipit të mjekëve shqiptaro-amerikan nga nesër deri më 10 Qershor në kazermat e FSK-së, të Prishtinës,...

Shan dhe ofendon punonjësit e policisë, arrestohet 27-vjeçari! I vëllai i...

0
Dy vëllezër të dehur janë përplasur me punonjësit e policisë gjatë mbrëmjes së djeshme dhe kanë shkatërruar Komisariatin e Pogradecit, duke dëmtuar portën, tavolinat...

Godet Real Madridi; merr falas një nga mbrojtësit më të fortë...

0
"Ne e përshëndesim Antonio Rudiger teksa largohet nga 'Stamford Bridge' me skadimin e kontratës së tij te Chelsea, duke përfunduar pesë vitet e tij...

​Testi i arritshmërisë në dy ditë, nxënësit do t’i përgjigjen 200...

0
Rreth 24 mijë nxënës të cilët kanë përfunduar klasën e nëntë do t'i nënshtrohen testit të arritshmërisë, i cili këtë vit do të mbahet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS