fbpx
14 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shmang

Etiketim: shmang

Veliaj i fshihet medias: Aktivitetet e tij gjithmonë me regjistrim, shmang...

0
Kryebashkiaku i Tiranës edhe një herë ka treguar se e ka frikë median. Madje dhe në inaugurimin e sallës 'Avni Mula' ka vendosur të...

Baba Mondi: Si u shmang sulmi terrorist brenda Kryegjyshates Boterore –...

0
Kreu i Kryegjyshatës Botërore të Bektashinjve, Edmond Brahimaj, ka folur pas zbulimit të celulës terroriste iraniane nga Policia e Shtetit, e cila do...

Deshtojne negociatat ne Bruksel, Macron shmang mediat, del nga dera e...

0
Dështojnë përfundimisht negociatat për zgjerimin e BE në samitin e Brukselit. Sipas EurActiv, kjo çështje nuk është në axhendën e sotme....

Gruaja tenton vetëvarjen. Ja si u shmang tragjedia – Lajmi i...

0
Pak minuta më parë, pranë Liqenit Artificial, një grua rreth të 60-ve ka tentuar të varë veten. Fatmirësisht veprimi i saj është pikasur në kohë...