4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Rinasit

Etiketim: Rinasit

Grabitja e Rinasit/ GJKKO nxjerr nga regjimi 41 bis Klement Çalën

0
GJKKO ka nxjerrë nga regjimi 41 bis, shtetasin Klement Çala emri i të cilit doli në grabitje e Rinasit. Kujtojmë se në grabitjen e 9...

Grabitja në aeroportin e Rinasit/ Gjykata cakton dënimet për anëtarët e...

0
Gjykata e Posaçme ka dhënë vendimin në lidhje me grabitjen e Rinasit. Burime për median bëjnë me dije se Gjykata ka dënuar me 20 vite...

Vrasja në Elbasan/ Vritet vëllai i të shumëkërkuarit për grabitjen e...

0
Bujar Çela u vra sot në një atentat në Elbasan. Ai është vëllai i Talo Çelës i shpallur në kërkim për disa vepra penale. Bujar...

Aeroporti i Rinasit nxjerr njoftimin e rëndësishëm: Për të fluturuar drejt...

0
Të tjera probleme u shtohen shqiptarëve që duan të udhëtojnë për Greqi, për shkak të masave që ndryshojnë thuajse çdo ditë. Aeroporti Ndërkombëtar...

Policia ka vënë shpërblim për kokën e tij, flet nga arratia...

0
Talo Çela është sot një nga më të kërkuarit e policisë shqiptare. 49-vjeçari nga Elbasani është akuzuar si një nga pjesëmarrësit e grabitjeve të parave...

Vrau dy vëllezërit Haxhia në Durrës, policia: 10 mijë euro për...

0
Policia e shtetit ka vendosur nje shperblim prej 10 mije eurosh per kedo qe ndihmon ne lokalizimin e vendndodhjes se shtetasit Talo Cela, i...

Mbyllen hetimet për grabitjen e Rinasit, SPAK dërgon për gjykim dosjen...

0
Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) përfundon hetimet dhe dërgon për gjykim dosjen për vjedhjen  e 4.6 milion eurove nga...

Konfirmohen 3 fluturime për nesër nga aeroporti i Rinasit

0
Aerporti Ndërkombëtar i Tiranës njofton se për nesër janë konfirmuar 3 fluturime nga Rinasi. ⠀⠀ Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara vajtje-ardhje për...

Vdes “daja” i Rinasit/ Ragip Hajdini u arrestua për grabitjen e...

0
Ndërron jetë në Spitalin e Traumës Ragip Hajdini, i njohur si Daja nga Kosova, i arrestuar për grabitjen e 9 prillit në Rinas. Vetëm...

Sëmuret “daja” i Rinasit/ Ragip Hajdini u arrestua për grabitjen e...

0
Familjarët dhe mbrojtësi i Ragip Hajdinit i arrestuar për grabitjen disa milionëshe të Rinasi, kërkojnë që avokati i popullit të mbikëqyr veprimet e institucionit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS