14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Rëndësishëm

Etiketim: rëndësishëm

Dëshironi të studioni në SHBA? Ambasada Amerikane bën njoftimin e rëndësishëm

0
Ambasada Amerikane në Tiranë ka dalë me një njoftim për të gjithë ata që duan të jetojnë në SHBA. Nëprmjet një postimi në rrjete sociaole,...

Cikloni në detin Jon/ Drejtoria Detare bën njoftimin e rëndësishëm

0
Drejtoria e Përgjithshme Detare ka dhënë një njoftim të rëndësishëm në lidhje me ciklonin që po afrohet në detin Jon. Sipas njoftimit zyrtar, ditën e...

Atletico Madridi pa një prej lojtarëve më të rëndësishëm kundër Leipzigut...

0
Pas përfundimit të kampionatit spanjoll, Atletico e Madridit do të rikthehet në fushë më 12 gusht për të luajtur çerekfinalen e Ligës së Kampionëve...

Messi pasi u shpall golashënuesi më i mirë në La Liga:...

0
Lionel Messi këmbëngul se çmimi për golashënuesin më të mirë në ligë, të cilin e fitoi për herë të shtatë rekorde, nuk ka rëndësi...

Calhanoglu: Pioli është shumë i rëndësishëm për ekipin

0
Hakan Calhanoglu vlerësoi Stefano Piolin pas fitores 5-1 të Milanit ndaj Bolognas. Sulmuesi turk tha se trajneri i Milanit është shumë i rëndësishëm për ekipin...

Aeroporti i Rinasit nxjerr njoftimin e rëndësishëm: Për të fluturuar drejt...

0
Të tjera probleme u shtohen shqiptarëve që duan të udhëtojnë për Greqi, për shkak të masave që ndryshojnë thuajse çdo ditë. Aeroporti Ndërkombëtar...

Aplikimet për pasaporta apo ID, ambasada shqiptare në Nju Jork jep...

0
Ambasada Shqiptare në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka dhë një njoftim të rëndësishëm për procesin e aplikimeve për pasaporta dhe...

Barbaroza është simbol i rëndësishëm në shtëpi: Këtë lule të bukur...

0
Çdo lule ka simbolikën e veçantë, ndërkaq barbarozat përfundimisht janë simbol i lumturisë dhe i bukurisë Besohet që barbaroza e kuqe tërheq energji të mirë...

Detoksifikimi i kafshës suaj- pse dhe kur është i rëndësishëm

0
Trupi i qenit ose maces tuaj është i dizajnuar natyrshëm për të detoksifikuar veten, por ndonjëherë ai ka nevojë për ndihmë shtesë për të...

Njoftim i rëndësishëm për aplikuesit e përzgjedhur që kanë aplikuar për...

0
Ministria e Mbrojtjes ka publikuar në njoftim për aplikuesit e përzgjedhur të cilët kanë aplikuar për kadetë. Në këtë njoftim tregohet për ditën e testimi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS