17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Propozimet

Etiketim: propozimet

‘Të merren parasysh propozimet e Shqipërisë dhe të Maqedonisë së Veriut”/...

0
Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë e Mirë Olivér Várhelyi, i ka bërë thirrje Bullgarisë që të miratojë sot në Samitin e BE-së propozimin për...

PS thirrje opozitës: Sillni propozimet për Presidentin e ri të Shqipërisë

0
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste të Shqipërisë, Taulant Balla i ka bërë thirrje grupeve të tjera parlamentare që të bëjnë propozimet e...

Balla thirrje opozitës: Sillni propozimet për presidentin e ri

0
Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, i ka bërë thirrje grupeve të tjera parlamentare që të bëjnë propozimet e tyre për emrin...

Nesër nisin negociatat për presidentin e ri, Balla: Propozimet nga Berisha...

0
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka përsëritur edhe njëherë qëndrimin në prag të nisjes së negociatave për zgjedhjen e presidentit...

Zgjedhja e presidentit në Shqipëri, zbardhet drafti me propozimet e Partisë...

0
Partia Demokratike ka përpiluar një draft mbi zgjedhjen e presidentit të ardhshëm shqiptar, që pritet t' i propozohet deputetëve të kësaj partie që sipas...

Propozimet e Berishës për sanksionet ruse/ Balla: Nuk merremi me tollumbacet...

0
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, ka folur për mediat menjherë pas deklaratës së Berishës për propozimet për sanksionet ruse.Balla u...

Zgjedhja e presidentit/ Taulant Balla: Kemi hapur zarfet me propozimet, ekipi...

0
Kushtetuta ka përcaktuar 24 majin nisjen e procesit, por është afati i fundit. Mendoj që zhvillimi i raundit të parë , 10  maji është...

Propozimet për presidentin, gazetari shqiptar: Rama i ka ndarë emrat, do...

0
Deputetët socialist kanë dorëzuar 67 propozime për zgjedhjen e presidentit të ri, emra të cilët do të shqyrtohen nga tre negociatorët e mandatuar nga...

Nga ngritja e Këshillit të Bashkimit te formimi i këshillit të...

0
Deputetja e PD, Flutura Açka ka propozuar zgjidhje për krizën në PD duke sugjeruar formimin e Këshillit të të Urtëve si dhe ngritjen e...

Zbardhen të tjera debate nga mbledhja e grupit parlamentar të PD...

0
"Panorama" zbardh të tjera diskutime dhe debate nga brenda mbledhjes së grupit parlamentar demokrat që është duke vijuar në ambientet e selisë blu mesditën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS