19.5 C
Tirana
E enjte, 28 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Pronarë

Etiketim: pronarë

KRIMINALE: Pronarët e linjës së Vorës, vëllezërit Nika rrahin të moshuarin

0
Pronarët problematik të urbanit të linjës së Tiranës së Re nuk e harrojnë zakonin e vjetër të rrahjeve dhe dhunës. Një ngjarje e rëndë është...

Video/ Thellohet skandali me inceneratorët, e moshuara që mbledh kanoçe figuron...

0
Pasi emri i saj doli si përfaqësuese ligjore e Kompanisë që ndërvepronte me inceneratorin e Tiranës Elvis-07, Merita Hajdari, gruaja që mbledh kanoçe për...

I ‘trokiti fati në derë’ si pronare e disa kompanive në...

0
Pas çiftit të  moshuarve, Rruzhdije dhe Shkëlqim Meta për Thanas Çani dhe Haxhire Gurakuqi situata sa vjen e bëhet më e rëndë pasi ata...

10 Pronare qe Refuzuan te Largohen nga Shtepite e Tyre!

0
10 Pronare qe Refuzuan te Largohen nga Shtepite e Tyre!

Zbardhet pasuria e Kryemadhit/ Bashkëshortja e Presidentit, pronare e 13 apartamenteve

0
  Në deklaratën fillestare të pasurisë në vitin 2013 çifti Meta deklaronte pak më shumë se 20 mijë euro gjendje parash, një automjet me vlerë...

Top Story/ Konflikti me 7501, dy pronarë të ndryshëm në të...

0
Zef Noka nga fshati Luz i Fushë-Krujës. Prej 29 vitesh, ai ka të hapur një konflikt me kushëririn e tij për një parcelë prej...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS