18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prof

Etiketim: Prof

Haxhimusa: Një shekull me sportin, prof. Arsim Fehmiu

0
Një personalitet i rrallë dhe që kurrë nuk kurseu për rininë, për sportin dhe shtetin e Kosovës, është prof. Arsim Fehmiu.Prof. Fehmiu kontriboi në...

AMIE propozon Prof.as. Dr. Kimet Fetahun për president të ri të...

0
Partia e vetme maqedonase në Shqipëri, Aleanca e Maqedonasve për Integrimin Europian (AMIE), propozon Prof.as. Dr. Kimet Fetahun për kreun e ri të shtetit shqiptar.Propozimi i është dorëzuar sot...

Prof. Durro e QSUT: Janë kryer mbi 8 mijë teste serologjike,...

0
Prof. Vjollca Durro nga Laboratori i Mikrobiologjisë në QSUT, u shpreh se janë kryer mbi 8 mijë testime serologjike. “Deri dje, më datë...

“Ju lutem dëgjoni apelin e prof. Adriana Babameto”, Manastirliu shpërndan mesazhin...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogera Manastirliu ka publikuar sot apelin e profesoreshës Adriana Babameto, teksa kjo e fundit bën thirrje për rritje të përgjegjësisë nga...

Vdiq nga Covid-19, MSh dhe profesorët e Universitetit homazhe për prof....

0
Tiranë – Me masat e mbrojtjes personale, duke respektuar kushtet e sigurisë për shkak të epidemisë së shkaktuar si pasojë e COVID19, u zhvillua...

Prof. Jupa: Federatat, KOK-un, Kushtetuta e vendit nuk e njeh si...

0
Njohësi i mirë i rrethanave ligjore sportive, prof. Ismet Jupa, ish selektor i kombëtares së Kosovës (femrat) dhe trajner i mirënjohur i hendbollit,  ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS