fbpx
23 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Prodhimin

Etiketim: prodhimin

2020, një vit i mirë për prodhimin e energjisë elektrike. Në...

0
Ndryshe nga 2019, viti 2020 është shumë i mbarë për prodhimin e energjisë në Shqipëri. Sipas të dhënave në liqenin e Fierzës ka...

”Volkswagen” rifillon prodhimin në Argjentinë

0
”Volkswagen” po rifillon prodhimin në vendin e tij të dytë në Argjentinë, deklaroi kompania e njohur gjermane e prodhimit të makinave. ”Punëtorët duhet të mbajnë...

Prodhuesit e makinave, Dacia dhe Ford, rifillojnë prodhimin në Rumani

0
Prodhuesi i makinave rumune “Dacia”, në pronësi të “Renault” të Francës dhe fabrika e “Ford Motor Co” në Craiova rinisën operacionet të hënën pasi...

Prodhuesi francez i veturave do të rifillojë prodhimin gradualisht këtë javë

0
Prodhuesi i veturave Peugeot, PSA, si një nga shumë kompanitë e veturave nëpër botë që janë goditur nga kriza e koronavirusit, ka njoftuar të...

Ferrari rifillon prodhimin brenda ditësh, pasi të gjithë punonjësit të jenë...

0
Të gjithë punonjësit e Ferrarit do të kontrollohen dhe gjendja e tyre shëndetësore, do të jetë gjithnjë e monitoruar. Sikur të gjithë prodhuesit tjerë edhe...