18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pro

Etiketim: Pro

Sony së shpejti prezanton kontrollorët PS5 Pro

0
Edhe pse Microsoft në paletën e saj të produkteve të reja ka ofruar edhe kontrollin më të shtrenjtë "Elite" Xbox, Sony deri më ishte...

Revolucioni dixhital, Ahmetaj: Banka të jetë më pro teknologjisë, frytet do...

0
Zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj ka marrë pjesë këtë të martë në një takim me përfaqësues të sistemit bankar me temë “Dixhitalizimi dhe Cash-i”. Gjatë fjalës së...

Ilir Kulla zbulon se kush votoi pro presidentit Bajram Begaj nga...

0
Tre vota kundër presidentit të ri Bajram Begaj ishin nga radhët e opozitës, sipas ekspertit të sigurisë Ilir Kulla. Ai u shpreh se sipas informacioneve,...

Guvernatori, pro amnistisë/ Sejko raporton në Kuvend, deputetët të shqetësuar për...

0
Aminstia fiskale nëse zbatohet siç duhet, mund të ulë nivelin e informalitetit.Kështu deklaroi sot guverantori Gent Sejko në Komisionin e Ekonomisë gjatë raportimit vjetor,...

Parlamenti Europian voton pro çeljes së negociatave me Shqipërinë

0
Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut kanë marrë një tjetër dritë jeshile për çeljen e negociatave.Komisioni i Punëve të Jashtme të Parlamentit Europian votoi me...

61 për qind e qytetarëve shqiptar pro legalizimit të kanabisit, Rama:...

0
61 për qind e qytetarëve që morën pjesë në pyetësorin e Qeverisë Shqiptare të njohur si Këshillimi Kombëtar u shprehën pro kultivimi të kanabisit...

Lubonja komenton rezultatin se 59% e shqiptarëve janë pro Ballkanit të...

0
Sipas rezultateve të publikuara në anketën e zhvilluar në kuadër të Këshillimit Kombëtar, mbi 303 mijë persona, ose 59% e të pyeturve në Shqipëri...

Këshillimi Kombëtar/ Rama: Qytetarët pro legalizimit të kanabisit për përdorim mjekësor

0
Kryeministri Edi Rama ka thënë se të gjitha mendimet e qytetarëve që janë votuar me shumicë, në pyetjet e Këshillimit Kombëtar do të realizohen....

61 për qind e qytetarëve shqiptar pro legalizim të kanabasit, Rama:...

0
61% e qytetarëve që morën pjesë në pyetësorin e Qeverisë Shqiptare të njohur si Këshillimi Kombëtar u shprehën pro kultivimi të kanabisit për përdorim...

Vendimi i këshillit bashkiak: Të premten tubim pro Ukrainës

0
Bashkia e Tiranës ka vendosur të shtyjë pagesat e taksave për biznesin e vogël për një muaj, për t'u ardhur në ndihmë bizneseve të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS