8.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Prillit

Etiketim: prillit

Evis Kushi: Viti ri shkollor nis më 12 shtator, rikthehen pushimet...

0
Viti i ri shkollor 2022-2023 nis në 12 shtator 2022. Lajmi është bërë me dije nga ministrja e Arsimit, Evis Kushi.Ministrja përmes një postimi...

A i dëmtoi bora e prillit kulturat bujqësore? Flet ministri Peci

0
Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, tha se bora e këtij prilli nuk dëmtoi kulturat bujqësore në vendin tonë."Fatbardhësisht përderisa kishim të reshura të borës...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Florida Kërpaçi: Njerëzit kërkonin ndryshimin, Basha nuk...

0
Ish deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Florida Kërpaçi, ka deklaruar mbrëmjen e sotme se Basha i humbi zgjedhjet e 25 prillit sepse kishte...

Ish-ministri i PD-së: Oferta e parezistueshme që më bëri Basha para...

0
Ish-ministri i Drejtësisë Eduard Halimi duke folur për A2CNN bëri një analizë të situatës aktuale brenda Partisë Demokratike."Situata është toksike, nuk dua t'i hedh...

Refugjatët përdorin Shqipërinë për të shkuar drejt BE-së, 648 emigrantë të...

0
648 emigrantë të paligjshëm janë kapur që nga fillimi i prillit deri më sot në Gjirokastër.Policia e Shtetit njofton se numri i refugjatë që...

“Basha ka të drejtë të kandidojë!”- Berisha zbardh axhendën e Kuvendit...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbardhur axhenden e Kuvendit që do të organizohet nga Komisioni i Rithemelimit më 30 prill.Sipas tij, në këtë Kuvend do...

Kuvendi jep njoftimin: Anulohet seanca plenare e 7 prillit, ja arsyeja

0
Seanca plenare e datës 7 prill, nesër, nuk do të zhvillohet. Kuvendi i Shqipërisë përmes një njoftimi zyrtar, bën me dije deputetët nuk do...

Mot i ndryshueshëm javën e parë të prillit, në këtë ditë...

0
Mot i ndryshueshëm javën e parë të prillit. Vransira, diell dhe shi.  Temperatura edhe deri në 20C ditën e premte, parashikon "Prishtina Weather".3.04.2022 - Mot...

“Pse dhe si ndodhën vrasjet e 2 prillit 1991”, flet për...

0
Ndonëse kanë kaluar më shumë se 30 vjet nga protesta e dhunshme e 2 prillit 1991, ku humbën jetën 4 të rinj shkodranë, ndonëse...
Shaka e 1 prillit apo e vërtetë: Bora Zemani paralajmëron këngën “Nuk jam si ti”, dhe Beatrix vet…

Shaka e 1 prillit apo e vërtetë: Bora Zemani paralajmëron këngën...

0
Sot (e premte) në mbarë botën është shënuar 1 prilli, që ndryshe njihet si "dita e gënjeshtrave".Ani pse preferohet që edhe në këtë ditë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS