9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Premtimin

Etiketim: premtimin

Ronaldo mban premtimin publik, udhëton 500 km me biçikletë për ngjitjen...

0
Ikona e Brazilit, Ronaldo, nisi një ecje epike 500 km me biçikletë për të përmbushur premtimin. Ai pati vënë bast se do ta bënte...

Ministrja e Jashtme gjermane: BE të mbajë premtimin për nisjen e...

0
Ministrja e Jashtme e Gjermanisë, Annalena Baerbock ka thënë sot se Bashkimi Evropian duhet të mbajë premtimin për nisjen e negociatave për anëtarësimin e...

Dita Botërore e Ujit/ Veliaj: Mbajmë premtimin për furnizimin 24 orë...

0
Në Ditën Ndërkombëtare të Ujit, Ndërmarrja Ujësjellës-Kanalizime e Tiranës organizoi një ditë të hapur, me plot aktivitete informuese dhe argëtuese, për fëmijët e kopshteve...

Rama: Këshilli i BE-së të mbajë premtimin për çeljen e negociatave...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i ka bërë thirrje sot Këshillit të Bashkimit Evropian të çelë negociatat për anëtarësimin e Shqipërisë në BE sa...

Tifozi i flaktë i Liverpoolit e mban premtimin, pren flokët

0
Tifozi i zjarrtë i Liverpoolit, Ukë Krasniqi, ka mbajtur premtimin e tij. Ai ka prerë flokët pasi Liverpooli ka ngritur trofeun e Premierligës. Uka kishte dhënë...

Nuk i kishte prerë flokët që nga viti 2003, tifozi i...

0
Liverpool është shpallur kampion pas 30 vitesh në Premier League gjë që ka bërë që tifozët e kësaj skuadre të jenë jashtëzakonisht të lumtur...

Tottenham, Jose Mourinho bën premtimin e madh

0
Jose Mourinho ka fituar gjithçka të mundshme si trajner dhe nuk ka ndërmend të ndalet tani që është në drejtim të Tottenham-it. “Sa kohë kaloi...

Hajdari publikon videon: Basha u zotua për lista të hapura në...

0
Deputetja Rudina Hajdari është një nga zërat e opozitës parlamentare, që i qëndron fort kauzës së listave të hapura për deputetë në zgjedhjet e...

​Osmani: BE duhet të mbajë premtimin për liberalizimin e vizave për...

0
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, thotë se Bashkimi Evropian nuk ka arritur të realizojë ende premtimin e vet për t’i dhënë popullit...

Hajdari për Zgjedhoren-Ramës: Mbani premtimin dhe thoni se çfarë do bëni!

0
Deputetja Rudina Hajdari foli edhe për reformën zgjedhore në Kuvend, ku i tha kryeministrit se ne ramë dakord për marrëveshjen e opozitës dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS