Pas lajmit të ndarjes nga Fatma, Alfio i bën premtimin publik të birit

0
Gjigandi

Pas lajmeve se Alfio dhe Fatma i ka dhënë fund marrëdhënies së tyre, Alfio bën ‘reagimin’ e tij nëpërmjet një postimi në Instagram. Fundi i historisë së bukur të dashurisë së Alfio Rrotanit dhe Fatma Methasanit, mesa duket konfirmoi edhe një herë se çdo gjë e bukur nuk zgjat përgjithmonë.

Alfio i ka bërë një premtim publik të birit. Krahas fotos së ëmbël, i ka dedikuar disa fjalë të ndjera djalit, ku i premton se do t’i qëndrojë gjithmonë afër.

“Si babai yt të premtoj se do të jem gjithmonë në një nga tre vendet, para teje për të brohoritur, pas teje për të ruajtur shpinën ose pranë teje për të mos qenë vetëm”, shkruan Alfio në postimin e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu