20.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet PPP

Etiketim: PPP

Segmenti Milot-Fier/ Basha: Nuk njohim koncesionet me PPP

0
Nga Divjaka, në vazhdën e turit te takimeve me bizneset, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka replikuar ne distancë me kryeministrin Edi Rama,...

Rruga Milot-Fier me PPP, Tabaku: Rama po projekton vjedhjen e fundit

0
Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, shkruan se kryeministri Edi Rama po projekton dhe vjedhjen e fundit, siç ka qenë dhe bilanci i punës...

Prezantoi projekti i Milot-Fier/ Ndërtimi me PPP, bileta për të udhëtuar...

0
Kryeministri Rama prezantoi projektin e rrugës së re Milot Fier, pjesë e korridorit blu nga ku u anoncua edhe se sa do paguajnë përdoruesit...

Vjedhja e radhës/ Denoncimi i PD; Qeveria gati PPP, për matjen...

0
Departamenti i antikorrupsionit, aksesit në sherbime dhe transparencës pranë Partisë Demokratike ka denoncuar gjatë ditës së sotme një tjeter inisiativë korruptive...

‘E nxorën portin e Sarandës gjoja pa fitim, skemë vjedharake e...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot, praktikat korruptive paraprake për dhënien e PPP! Bëhet fjalë për portin e Sarandës dhe faktet renditet nga një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS