9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Postimin

Etiketim: postimin

Georgina Rodriguez bën postimin e parë pas humbjes së djalit

0
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka postuar për herë të parë në "Instagram" pas humbjes së djalit të porsalindur.Ajo ka shprehur dashurinë e...
Georgina Rodrigues bën postimin e parë që nga humbja e djalit të porsalindur – publikon foton e C…

Georgina Rodrigues bën postimin e parë që nga humbja e djalit...

0
Georgina Rodriguez ka treguar dashurinë e saj për partnerin, Cristiano Ronaldo teksa postoi në Instagram për herë të parë që kur humbën djalin e...
Motra e Cristiano Ronaldos, Katia Aveiro bën postimin prekës pasi futbollisti njoftoi se foshnja …

Motra e Cristiano Ronaldos, Katia Aveiro bën postimin prekës pasi futbollisti...

0
Motra e Cristiano Ronaldos ka postuar një letër të hapur emocionuese duke iu referuar babait të tyre të ndjerë pasi futbollisti zbuloi tragjikisht se...
Zaimina Vasjari bën postimin e parë pas lindjes së djalit: Fytyra jote e ëmbël i shtoi dozën e lu…

Zaimina Vasjari bën postimin e parë pas lindjes së djalit: Fytyra...

0
Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari sot ( e hënë) është bërë nënë për herë të dytë.Artistja nga Shqipëria solli në jetë një djalë të...
Tristan Thompson bën postimin që konsiderohet një ‘thumb’ për Khloe Kardashian, thotë se nuk ndje…

Tristan Thompson bën postimin që konsiderohet një ‘thumb’ për Khloe Kardashian,...

0
Tristan Thompson nuk do të lejojë që faji të pengojë në të ardhmen e tij.Lojtari i Chicago Bulls, i cili është përfshirë në pjesën...
Kim Kardashian komenton në postimin e Kanye West në Instagram, i kërkon të mos pretendojë se nuk …

Kim Kardashian komenton në postimin e Kanye West në Instagram, i...

0
Kim Kardashian ka reaguar sërish ndaj postimeve të ish-bashkëshortit të saj.Duke komentuar në Instagram të hënën (14 mars) në një postim të tij, ajo...

Jelena Karleusa i reagon sërish Dua Lipës pas sqarimit për postimin...

0
Dua Lipa së fundi ka sqaruar postimin që nxiti debat në rrjete sociale, ku shfaqi flamurin autokton. Përmes atij postimi, këngëtarja tha se nuk kishte...

Dua mbron postimin për Shqipërinë e Madhe: S’ka të bëjë me...

0
Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, ka reaguar përmes Instagramit pas sulmeve të ndryshme nga grupe dhe individë serbë dhe të tjerë të lidhur...

Legjenda italiane, Françesko Totti zhgënjen serbët! Pëlqen postimin e Dua Lipës,...

0
Këngëtarja shqiptaro-britanke Dua Lipa ka ngritur shumë pluhur ditët e fundit rreth postimit të flamurit me hartë , që ishte shfaqur në ndeshjen Serbi-Shqipëri,...

Vërshojnë komentet nga serbët në postimin e Dua Lipës

0
Serbët nuk e pritën mirë postimin e krenarisë së shqiptarëve. Dua Lipa para pak minutave kishte postuar një foto të dronit të ballistit me flamurin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS