Ballina Etiketimet Porto

Etiketim: Porto

Rrjedhje gazi në cisternat e Porto Romanos/ ISHTI: Të boshatisen menjëherë,...

0
Inspektorati Shtetëror Teknik dhe Industrial ka reaguar në lidhje me rrjedhjet e gazit që u regjistruan ditën e djeshme në cisternat e gazit pranë...

Rrjedhja e gazit në Porto Romano/ Kontradita midis deklaratës së Inspektoriatit...

0
Pas rrjedhjes së gazit në cisternat në zonën e Porto Romanos në qytetin e Durrësit një prej banorëve në ka treguar se mori vesh...

Rrjedhje gazi në cisternat në Porto Romano, ndërpritet procesi mësimor në...

0
Ditën e sotme në cisternat e gazit në zonën e Porto Romanos në qytetin e Durrësit janë regjistruar disa rrjedhje të gazit natyror. Sipas raportimeve...

Banorët e ‘Porto Romanos’ në protestë për heqjen e depozitave të...

0
Banorët e Porto Romanos kanë dalë sërish këtë të enjte në protestë, pasi kërkojnë largimin e depozitave të gazit nga lagjja e tyre. Sipas tyre,...

Kalaja së Porto Palermos e lënë në harresë, këtë viti i...

0
Me qindra mijëra turistë nga e gjithë bota i drejtohen Kalasë së Porto Palermos çdo vit, për të njohur historinë e Pashait të Janinës. Kalaja...

​Biden fiton edhe në Porto Riko

0
Joe Biden fitoi në zgjedhjet e brendshme partiake të demokratëve në Porto Riko të dielën. Me këtë, ai tashmë ka arritur fitore të mjaftueshme...

Ronaldo mendon largimin, Juventus gjen pasardhësin te Porto

0
Martesa mes Cristiano Ronaldo-s dhe Juventus-it mund të jetë drejt fundit. Kampioni portugez ka dhënë shenja pakënaqësie kundrejt Sarri-t në javët e fundit dhe...

Mbetjet në Durrës/ Rama: Zgjidhja brenda javës, pas mbylljes së Porto...

0
Kryeministri Edi Rama deklaroi se javën e ardhshme Durrësi do t’i kthehet normalitetit për sa i përket mbetjeve urbane. I ftuar në Open...

Porto kërkon vetëm 30 milionë euro për 27-vjeçarin

0
Chelsea vazhdon të mbetet e interesuar për shërbimet e mbrojtësit të Portos, Alex Telles. Klubi anglez nuk është i lumtur me përformancat e Emerson Palmieri...

FBI arreston senatorin e Porto Rikos dhe shtatë persona tjerë, nën...

0
Agjentët e FBI-së kanë arrestuar senatorin e Porto Rikos, Abel Nazario dhe shtatë persona tjerë, si pjesë e hetimeve për korrupsion në territorin amerikan. Zëdhënësi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24