9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Porti i Durrësit

Etiketim: Porti i Durrësit

Dalin pamjet e anijes luftarake amerikane në Portin e Durrësit, Peleshi:...

0
Anija amerikane USS Jason Dunham (DDG - 109), me 350 personel ushtarak gjendet në portin e Durrësit dhe do të qëndrojë në Shqipëri deri...

Rama njofton për projektin rreth portit të ri në Durrës: Praktikisht...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka prezantuar sot siç e quajti ai projektin e portit të ri të Ballkanit Perëndimor në Durrës.Rama me një...

Polumbarët e RENEA-s kontrollojnë anijen në Durrës ku u zbulua 59...

0
Anija 'Unistream' me qymyr guri ku u gjet 59 kilogramë kokainë, i është nënshtruar kontrollit në pjesën e poshtme të saj për të parë...

Sekuestrohet kokainë në portin e Durrësit, ishte fshehur në hambarin e...

0
Një sasi droge e llojit kokainë është sekuestruar mëngjesin e kësaj të marte në portin e Durrësit. Bëhet me dije se droga është gjendur...

Detaje nga kapja e kokainës në portin e Durrësit, u nis...

0
Anija në të cilën u gjendën mëngjesin e sotëm mbi 50 kg kokainë, kishte si destinacion portin e Durrësit.Në dokumentet e siguruara nga Euronews...

Rritet numri i udhëtarëve me tragete në portin e Durrësit, mbi...

0
Lehtësimi i masave kufizuese për lëvizjen e udhëtarëve nga Shqipëria drejt Italisë është reflektuar dhe në rritjen e numrit të udhëtarëve, të cilët kanë...

Kokainë në kontenierët e bananeve në Portin e Durrësit, arrestohet administratori...

0
Policia shqiptare ka njoftuar arrestimin e administratorin e kompaninë e importit të bananeve "Alba Exotic Fruit".Shtetasi E. D., 51 vjeç, banues në Tiranë, ishte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS