17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Policë

Etiketim: policë

Vrasja në Bathore/ Frikë nga një hakmarrje e mundshme, policë të...

0
Prej ditës së djeshme policia e shtetit vijon të mbajë nën monitorim vendin e ngjarjes në Bathore, ku Agron Tanushi  vrau me armë zjarri...

Dalin pozitivë me koronavirus dy policë të Rendit në Tiranë, njëri...

0
Dy punonjës pólicie në qarkun e Tiranës kanë rezultuar pozitivë me koronavírus dhe 7 të tjerë janë vetëkarantinuar. Më konkretisht, dy rastet e reja...

Histori Te Frikshme te Treguar nga Police !

0
Histori Te Frikshme te Treguar nga Police !

Arrestohen dy policë në Shqipëri, i kërkuan para dhe favore seksuale...

0
Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK), në bashkëpunim me Drejtorinë Rajonale të SHÇBA-së, kanë ndaluar dy punonjës të Policisë Rrugore...

Arrestohen dy policë rrugorë, i kërkonin seks një femre në këmbim...

0
Tiranë – SPAK dhe SHÇBA ndalojnë 2 punonjës të Policisë Rrugore për shpërdorim detyre Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, (SPAK)...

Sezoni turistik/ Vihen në dispozicion 1,600 policë dhe 180 autovetura, motoçikleta...

0
1,600 punonjës policie janë angazhuar për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë në zonat turistike dhe ato bregdetare. Në dispozicion të këtyre forcave do të...

100 policë dhe 2 dronë/ Kultivim kanabisi, procedohen 6 kryepleq në...

0
Është proceduar penalisht kryetari i Njësisë Administrative Cudhi dhe 6 kryepleq të fshatrave në Krujë, pas kontrolleve të territorit nga toka dhe ajri, me...

Del videoja e atentatit në Laç/ Momenti kur mbeti i plagosur...

0
Tashmë kanë dal pamjet që tregojnë momentin e nisjes së atentatit ndaj dy biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji, më 30 maj të këtij...

FOTO/ Qindra persona “pushtojnë” rrugët e Stuttgart-it, 19 policë të plagosur...

0
Të paktën 19 oficerë policie kanë mbetur të plagosur gjatë trazirave dhe plaçkitjeve në Stuttgart, pasi kontrollet mbi veprimtaritë e dyshuara të drogës, nxitën...

Shpërdorim detyre, pezullohet shefi i qarkullimit dhe 7 policë në Korçë

0
Janë pezulluar nga detyra i gjithë komisioni i gjobave të sektorit të qarkullimit në Korçë. Burime për Top Channel bëjnë me dije se janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS