31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Partnerit

Etiketim: partnerit

5 mënyra për ta “ndëshkuar” partnerin tuaj, pasi ka gabuar me...

0
Nëse jeni në një ndarje ose lidhje toksike, atëherë ka ardhur momenti që të pyesni veten nëse partneri ju ka trajtuar si duhet. Por...
Fifi shfaqet e lumtur në krahët e partnerit, sjell imazhe të reja përkrah Adisit

Fifi shfaqet e lumtur në krahët e partnerit, sjell imazhe të...

0
Artistja shqiptare, Fifi prej vitesh ka arritur të ketë një karrierë të suksesshme ndërsa mbetet e kërkuar dhe e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje...
Në përqafim të partnerit, Fifi: Je ti ai që dëshiroja

Në përqafim të partnerit, Fifi: Je ti ai që dëshiroja

0
Këngëtarja e njohur, Fifi prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme muzikore.Por, krahas projekteve dhe angazhimeve të shumta, jeta e saj private vazhdon...
Fifi shfaqet e lumtur përkrah partnerit, bën dedikimin romantik: Përtej gjithësisë me ty

Fifi shfaqet e lumtur përkrah partnerit, bën dedikimin romantik: Përtej gjithësisë...

0
Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi-Fifi përvec për karrierën e saj të suksesshme është mjaft e komentuar edhe për jetën e saj private.Ajo javë më...

Dedikimi i partnerit turk për Gentën: Jeta me ty është më...

0
Që kur bëri publike lidhjen, Genta Ismajli shfaqet më e dashuruar se kurrë më parë, ndërsa nuk mungojnë edhe dedikimit romantike. Por, këtë herë ishte...

‘Recetën’ e tradhtisë së partnerit e gjeni te Dorina Mema: E...

0
Ka njerëz që e nuhatin tradhtinë, thonë studiuesit, ka të tjerë që, edhe nëse u ndodh para syve, nuk e kuptojnë dot. Ama e...

Emily publikon video duke bërë vallëzim atraktiv para partnerit

0
Emily ka marrë vëmendjen me vallëzimin atraktiv. Modelja e famshme, Emily Ratajkowski di si ta marrë vëmendjen. Ajo me ndjekësit ndan shpesh fotografi ku shfaqet joshëse...

Gjërat që s’duhet t’i fshihni kurrë partnerit

0
Mund të mendoni se një gënjeshtër a një sekret i vogël s’do t’i prishte punë partnerit apo lidhjes suaj, por kujdes! Ekspertët e marrëdhënieve thonë...

Nëse s’dini ç’dhuratë t’i bëni partnerit për përvjetor, merrni shembull nga...

0
Princi Harry dhe Meghan Markle festuan së fundmi përvjetorin e dytë të martesës. Me siguri jeni kuriozë të dini se çfarë dhuratash shkëmbyen ata...

Disa mënyra se si të rifitoni besimin e partnerit…

0
Studimet kanë treguar se rreth 23% e meshkujve dhe 19% e femrave kanë pranuar se kanë tradhtuar partnerët e tyre. Por numrat e tjerë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS