10 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Ballina Etiketimet Partnerit

Etiketim: partnerit

Zbulohet emri dhe prejardhja e partnerit të Genta Ismajlit, nuk është...

0
Pak ditë më parë u zbulua lajmi se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua...

Jepini sa më shumë falënderime partnerit tuaj

0
Nocioni i falënderimit është shumë i rëndësishëm në çift. Vlerësoni gjërat e vogla që bëni në përditshmëri dhe bëjani të ditur partnerit tuaj, pasi...

Jepini sa më shumë falënderime partnerit tuaj

0
Nocioni i falënderimit është shumë i rëndësishëm në çift. Vlerësoni gjërat e vogla që bëni në përditshmëri dhe bëjani të ditur partnerit tuaj, pasi...