27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parkun

Etiketim: parkun

Foto/ Nga Kievi “me vrap” në Vlorë, Rama për Parkun e...

0
Kryeministri, Edi Rama ka publikuar këtë të enjte pamjet nga projekti i ri në Vlorë. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, Rama shkruan se ky...

Berisha akuza qeverisë për Parkun e Butrintit: Rama po shfrytëzon planin...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha nga foltorja e Kuvendit ka hedhur akuza ndaj qeverisë dhe kryeministrit Rama se në zonat e Parkut Kombëtar të Butrintit do...

Ministrja e Kulturës flet për Parkun e Butrintit: Do mbështesin kërkimin...

0
Ministrja e Kulturës, Elva Margariti njoftoi se bashkëpunimi me Fondacionin Shqiptaro-Amerikan për projektin e menaxhimit të Parkut Kombëtar të Butrintit, do të mundësojë punësimin...

E rrallë, rrёqebulli i Ballkanit fotografohet pёr herё tё parё nё...

0
Rrëqebulli i Ballkanit është fotografuar për herë të parë edhe në Parkun Kombëtar të Prespës."Duke përkuar rastësisht me 11 vjetorin e fotos së parë të...

Hapet rruga e re për në Parkun Arkeologjik të Apolonisë, një...

0
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë u shpreh sot se kanë përfunduar punimet për rrugën e re që lidhë bypass-in e Fierit me Parkun Arkeologjik...

Plani hapësinor për Parkun Kombëtar së shpejti procedohet në Qeveri

0
(E plotësuar) - Me qëllim të procedimit të mëtejmë të dokumentit Plani Hapësinor i Parkut Kombëtar Bjeshkët e Nemuna sot është mbajtur një takim pune...

Vodhën vepra antike në Parkun Arkeologjik të Apolonisë, lihen në burg...

0
Gjykata e Durrësit ka vendosur ”arrest me burg” për tre të arrestuarit e operacionit ”Antikat”. Gjyqtari i seancës Rexhep Bekteshi la në fuqi kërkesën...

Vlerësime ndërkombëtare për finalizimin e ankandit për Parkun Fotovoltaik të Karavastasë:...

0
Finalizimi me sukses i ankandit për ndërtimin e parkut Fotovoltaik të Karavastasë, por mbi të gjitha çmimi prej 24.89 euro, për MWh, i ofruar...

Francezja VOLTALIA do ndërtojë parkun fotovoltaik në Karavasta

0
Në Shqipëri, një shoqëri e njohur franceze, VOLTALIA, u shpall sot fituese e garës së hapur nga autoritetet për ndërtimin, në zonën e Karavastasë,...

24.89 Euro për MWh, çmimi spektakolar i fituesit të ankandit për...

0
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë, në prani të kryeministrit Edi Rama, ka përmbyllur sot ankandin ndërkombëtar për ndërtimin e parkut fotovoltaik të Karavastasë, i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS