28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pandehur

Etiketim: pandehur

Anëtarja e KPK, Etleda Çiftja merret e pandehur nga SPAK

0
Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK ka marrë të pandehur anëtaren e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, KPK, Etleda Çiftija....

Vrasja e Behar Sofisë, SPAK dërgon për gjykim 5 të pandehur

0
Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, pas përfundimit të hetimeve ka dërguar pë gjykim në Gjykatën e Posaçme për Korrupsionin dhe...

Mblidhnin informacion për Vis Martinaj, merren 3 të pandehur. Dy pranojnë...

0
Është mbyllur hetimi për tre nga njerëzit, që akuzohen se mblidhnin informacion për lëvizjet e Ervis Martinaj.Prokurori i çështjes, Dritan Nushi, vendosi të marrë...

I pandehur për falsifikim, Luan Daci zëvendësohet në 6 dosje te...

0
TIRANE-Kolegji i Posaçëm i Apelimit pas vendimit për të pezulluar Luan Dacin ka hedhur në short 6 çështje të tij që janë në proces....

2000-3500 euro për një vend pune në prokurori, mbesa e Adriatik...

0
Ilda Kërkapi, mbesa e ish-kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla, është marrë e pandehur nga prokuroria e Tiranës, për akuzën e “Mashtrimit” më shumë se...

Mbyllen hetimet për grabitjen e Rinasit, SPAK dërgon për gjykim dosjen...

0
Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) përfundon hetimet dhe dërgon për gjykim dosjen për vjedhjen  e 4.6 milion eurove nga...

“Unë i pandehur se shita makinën, të tjerë me vëllezër trafikantë...

0
Tahiri tha fjalen e fundit para vendimit: kam 2 vjet qe jam nen hetim, une ministri i brendshem akuzohem se kam trafikuar droge. Ska...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS