32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mjekun

Etiketim: mjekun

“Pësoi hemorragji në stomak”, babai i 32-vjeçares që vdiq në spitalin...

0
Detaje të tjera kanë dalë në dritë në lidhje me vdekjen e 32-vjeçares, Mirela Korro. Babi i saj rrëfen se ajo Mirela ka ndërruar jetë...

Pogradec/ Nuk kreu ekzaminimet e nevojshme ndaj pacientit, motra e viktimës...

0
Një 44-vjeçar është proceduar penalisht në Pogradec, pasi akuzohet se nuk ka kryer ekzekutimet e duhura ndaj një pacienti. Shtetasi me iniciale G. Z., me...

Spitale publike, menaxhim privat kundrejt pagesës! Zgjedh mjekun edhe në spitalet...

0
Nëse do të bësh një skaner, ekzaminim por pa pritur radhe apo një vizitë mjekësore pa ndjekur sistemin e referencës direkt tek mjeku specialist,...

Koronavirusi prek mjekun në Elbasan dhe familjen e tij, mes tyre...

0
Në 24 orët e fundit në vend u raportuan 82 infektime të reja me koronavirus. Mësohet se mes tyre është një mjek reanimator në Elbasan,...

Manastirliu citon mjekun e njohur: Sakrifica e vetme që kërkojmë nga...

0
Pas ditës së djeshme ku citoi mjekun Tritan Kalo, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manatirliu ka publikuar një tjetër foto me thënie. Këtë herë ajo ka...

Turrma vendase djeg të gjallë mjekun popullor pasi e akuzuan për...

0
Një mjek popullor që po punonte për një projekt të huaj në Guatemala është djegur i gjallë pasi u akuzua për magji nga banorët. ...

“Mbylle gojën dhe falënderoje mjekun që ta ndreqi kafkën”, McGregor e...

0
Conor McGregor i ka reaguar me kritika të vrazhda Tony Fergusonit, duke e ashpërsuar luftën e fjalëve me rivalin e vet në kategorinë e...

Kujtuan se foshnja vdiq/ Familjarët hyjnë në sallë dhe sulmojnë mjekun...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Spitalin rajonal të Gjilanit në Kosovë, ku mjekë është dhunuar, ndërsa ishte në sallën e lindjes dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS