Ballina Etiketimet Luanin

Etiketim: Luanin

Po luanin poker, policia ‘mësyn’ në banesë/ Kapet 43-vjeçari, nis hetimi...

0
Policia ka zbuluar një banesë e cila ishte përshtatur për veprimtarinë e lojërave të paligjshme të fatit. Operacioni policor i koduar “Teksas”, vuri në...

E rëndë në Itali/ Po luanin në shina, përplasen për vdekje...

0
Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në Itali, ku dy fëmijë kanë ndërruar jetë pasi u përplasën nga një tren. Mediat italiane raportojnë...

Noizy: Lëreni luanin të qetë dhe ai nuk ju kafshon

0
Rep-artsiti shqiptar, Rigels Rajku, i njohur ndryshe si Noizy, qëndron ende aktiv në skenën muzikore. Përmes rrjeteve sociale, ai njofton fansat për të rejat nga...

Messi tregon a do t’ia pasonte topin Ronaldos po të luanin...

0
Lionel Messi e ka lënë anash rivalitetin e tij me Cristiano Ronaldos, duke sugjeruar se ai do t’ia pasonte topin portugezin nëse do të...

Selmani kujton rrahjen masive: Luanin kroatët kundër serbëve, në stadium brohoritej...

0
O Zot, çfarë po ngjanë në stadiumin në “Maksimir” të Zagrebit, atëkohë bisedonim mes vete edhe ata që e prisnin takimin dhe shihni luftë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24