Ballina Etiketimet Lojtar

Etiketim: lojtar

Granit Xhaka vlerësohet si lojtari i vitit në Zvicër

0
Granit Xhaka është zgjedhur futbollisti i vitit 2022 te Zvicra. 30-vjeçari shqiptar i Arsenalit, i vetmi lojtar së bashku me Bréel Embolo dhe Remo...

Humbjet turpëruese/ Mançini shkrin gjysmën e skuadrës, gjashtë lojtarë të njohur...

0
Itali- Humbjet turpëruese të Italisë, siç ishte skualifikimi nga Kupa e Botës apo rrahja e pastër 3 me 0 nga Argjentina për Finalissima në...

Liga e Kombeve/ Lajm i keq për Kombëtaren. Shkon pa disa...

0
Tiranë- Lajme jo të mira për Kombëtaren shqiptare. Ekipi nuk do të jetë i plotë në sfidën e parë të Ligës së Kombeve. Kombëtarja...

Empoli mburret me tre lojtarët shqiptarë që u grumbulluan me kombëtaren

0
SHQIPËRI- Kombëtarja shqiptare ka nisur përgatitjet për dy ndeshjet e Nations League që luhen në muajin qershor, ato ndaj ndaj Islandës në transfertë më...

‘T’lagi me shampanjë’; lojtarët i bëjnë ‘dush’ Mourinhos në konferencën për...

0
Trajneri i Romës, Jose Mourinho, u zhyt në shampanjë gjatë konferencës së tij për shtyp, pas finales së Tiranës, pasi ngriti në qiell trofeun...

​Reja publikon listën e lojtarëve të ftuar për 3 sfidat e...

0
Kombëtarja shqiptare ka nisur përgatitjet për dy ndeshjet e Ligës së Kombeve që luhen në muajin qershor, ato ndaj nda Islandës më 6 qershor...

RigoN nga BNE do të luajë në showmatch me lojtarë të...

0
Ylli i ekipit Bad News Eagles, Rigon 'rigoN' Gashi, do të luajë sot (e diel) në showmatch të PGL Antwerp Major, ndeshje kjo që...

Josa i ‘tërheq veshin’ Latifit: Kemi mbi 20 lojtarë, Vllaznia s’është...

0
Pas 10 vitesh rikthehet në stolin e Vllaznisë. Kjo eksperiencë e re e Mirel Josës në Shkodër do të nisë me ndeshjen ndaj Egnatias,...

Xhaka tregon sedrën e shqiptarit: Na duhen lojtarë me bo*e, ata...

0
Dy humbje radhazi dhe sezoni i Arsenalit të Mikel Arteta u shkatërrua. "Topçinjtë", duke luftuar për një pozicion në Ligën e Kampionëve, u shkëputën...

Përse kaq shumë lojtarët po nënshkruajnë Roc Nation Sports

0
Në një intervistë për Goal, Michael Yormark thotë se shumë nga emrat më të mëdhenj të futbollit duan të dinë më shumë se si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24