18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Kreu

Etiketim: kreu

Jep dorëheqjen nga detyra kreu i IKMT-së, ja kush e zëvendëson

0
Kreu i IKMT-së, Ajet Zyberaj ka dhënë dorëheqjen. Burime për median bëjnë me dije se posti është zëvendësuar nga Dallëndyshe Bici e cila ditën e...

Vajza e mitur kreu marrëdhënie seksuale me dëshirë, nëna prangos 20-vjeçarin...

0
Një 20-vjeçar është arrestuar në Sarandë, pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me të mitur. Ka qenë nëna e vajzës e cila ka denoncuar në polici...

Protesta e avokatëve për hartën gjyqësore, Kreu i Dhomës: Thirrja e...

0
Avokatët kanë filluar të mblidhen para KLGJ-së ashtu siç dhe kishin njoftuar. Ata thirrën protestë pasi kundërshtojnë hartën e re Gjyqësore. Në një deklarate për...

Rama-Berisha konferencë të ‘përbashkët’, kreu i PD: Kryeministri ka shpallur “Sali...

0
Kryetari i PD, Sali Berisha në takimin e përjavshëm me gazetarët ka komentuar faktin që kryeministri Edi Rama ka lajmëruar konferencë për mediat në...

Harta e re gjyqësore/ Reagon kreu i Dhomës së Avokatisë në...

0
Kreu i Dhomës së Avokatisë së Fierit, Ermal Hamataj ka reaguar në lidhje me vendimin e marrë nga Dhoma e Avokatëve të Shqipërisë për...

Habit kreu i Kishës serbe Porfirije: Jemi vëllezër me shqiptarët. Kosova...

0
Patriarku serb Porfirije gjatë mbajtjes së liturgjisë në manastirin e Graçanicës u bëri thirrje serbëve për bashkëjetesë me shqiptarët, derisa Kosovën e prezantoi si...

Kreu i Prokurorisë shpreh dakortësinë për hartën e re gjyqësore, ja...

0
Kreu i Prokurorisë së Përgjithshme Olsian Çela ka shprehur dakortësi për hartën e re gjyqësore. Përmes një letre zyrtare dërguar Ministrisë së Drejtësisë, Çela shkruan...

Pogradec/ Nuk kreu ekzaminimet e nevojshme ndaj pacientit, motra e viktimës...

0
Një 44-vjeçar është proceduar penalisht në Pogradec, pasi akuzohet se nuk ka kryer ekzekutimet e duhura ndaj një pacienti. Shtetasi me iniciale G. Z., me...

Zjarri në ishullin e Sazanit, flet kreu i emergjencave: I gjithë...

0
Kreu i emergjencave civile, Haki Çako ka raportuar live në lidhje me situatën e zjarreve në ishullin e Sazanit, ku sipas tij po vijon...

Emri/ Gjykata merr vendimin, ja sa dënohet ish-kreu i TVSH

0
Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit ka dënuar me dy vite burg ish-drejtorin e TVSH, Thoma Gëllçi. Burime për median bëjnë me dije se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS