fbpx
21 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kërkoi

Etiketim: Kërkoi

E kërkoi Simeone

0
Sulmuesi i Atalantës, Papu Gomez mund të kishte pasur një karrierë në nivele më të larta nëse ish-ekipi i tij Katania, do të kishte...

Meta: Ambasadorja e SHBA më kërkoi mendim sesi të zhbllokohen gjykatat

0
Presidenti Ilir Meta ka deklaruar për herë të parë se në një takim me ambasadoren e SHBA-ve në Tiranë Yuri Kim, kjo e fundit...

Legjenda e Romës, Totti: Familja më kërkoi ta zgjedhja Lazion

0
Francesco Totti ka zbuluar se ishte buzë largimit nga Roma në vitin 2003 dhe se familja e vet kishte dashur që ai t’i bashkohej...

“Pimë hashash pastaj babi me kërkoi seks”, tjetër dëshmi e vajzës...

0
Vajza 18-vjecare e cila dyshohet se është abuzuar nga babai i saj në Maliq të Korçës, ka dhënë dëshminë e saj për ABC News,  ku vajza...

OFL i kërkoi burimin e pasurisë, babai i Ibrahim Licit: S’...

0
Operacioni ‘Forca e Ligjit’ i dërgoi këtë të mërkurë formularin për burimin e pasurisë 4 pesonave, teksa këtë mbrëmje një përgjigje ka ardhur nga...

Përplasja mes dy këngëtarëve, si është ndjerë Leonora pas deklaratës së...

0
Ditë më parë është parë një përplasje mes këngëtarit Labinot Tahirit dhe këngëtares Leonora Jakupi, në lidhje me thirrjen e një protesta nga Labinot...

Qëllohet për vdekje gruaja e pastrehë që i kërkoi 25 centë...

0
Një grua e pastrehë në Rio De Janeiro është qëlluar për vdekje vetëm disa sekonda pasi pyeti një burrë nëse mund t’i jepte 25...

Prekëse: Djaloshi me kancer kërkoi vetura sportive në funeral, i shkuan...

0
Kur një adoleshent amerikan po vdiste nga kanceri, dëshira e tij e fundit ishte që nga shtëpia në varr të përcillej me vetura sportive....

Dhuratë për martesë, çfarë i kërkoi Klajdi Haruni Flori Mumajesit?

0
Së fundmi kantautori i njohur Flori Mumajesi publikoi këngën e tij më të re ‘ Thjesht t’du’ pas një pauze të gjatë.  Dhe miku i...

U mbajt peng për 10 ditë, miliarderi zbulon pse u kërkoi...

0
Miliarderi Mohammed Dewji, i cili u rrëmbye për 10 ditë në tetor të vitit të kaluar, thotë se ishte gati të vdiste. 43-vjeçari nga Tanzania,...