6.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Jesus

Etiketim: Jesus

Jesus merr drejtimin e Benficas

0
Benfica zyrtarizoi rikthimin e trajnerit Jorge Jesus, i cili do të zëvendësojë të larguarin Bruno Lage, që u shkarkua 4 ndeshja nga fundi i...

10 fakte interesante rreth Jezusit në Islam / 10 facts about...

0
10 fakte interesante rreth Jezusit në Islam / 10 facts about Jesus in Islam

Guardiola nuk pranon të krahasohet Jesus me…

0
Sergio Aguero dhe Gabriel Jesus janë shokë skuadre te Manchester City, të cilët kontestojnë njëri tjetrin për rolin e sulmuesit të skuadrës. Dëmtimi i Aguero ka bërë që Jesus të fitojë vendin titullar në...

Gabriel Jesus shihet si pasues i Lautaros, Interi përgatitë ofertën e...

0
Interi ka kthyer sytë ka kampionati anglez në vitet e fundit për tu përforcuar. Romelu Lukaku, Christian Eriksen, Ashley Young apo Alexis Sanchez janë vetëm...

Jesus është gati të bëjë edhe një çmenduri

0
Flamengo duket se ka rënë në dashuri me trajnerin Jorge Jesus dhe është gati të bëjë edhe një çmenduri që nuk ka ndodhur më...

Chelsea ka shprehur interesim për Jesus Coronan

0
Chelsea ka shprehur interesim për Jesus Coronan e Portos, sipas agjentit të futbollit meksikan, i cili tha se nuk e di nëse sulmuesi anësor...

Gabriel Jesus nuk largohet, City nuk bindet as nga kartoni i...

0
Gabriel Jesus nuk është në dispozicion. Skuadra e Manchester City nuk është e gatshme të heq dorë nga ylli brazilian, Gabriel Jesus, për asnjë çmim. Raportime...

Kanye West dhe Dr Dre së shpejti sjellin ‘Jesus is King...

0
Kanye West dhe Dr Dre kanë konfirmuar se shumë shpejt do sjellin ‘Jesus is King’. Kanye West dhe Dr Dre përmes një postimi të bërë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS