18.5 C
Tirana
E mërkurë, 31 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Jeni

Etiketim: Jeni

Ndaloni këto 10 gjëra nëse doni të jeni i lumtur

0
Disa ndryshime të vogla në pikëpamjen tënde mund të jenë çelësi i lumturisë. Vitin e kaluar, the Journal of Happiness Studies publikoi studime nga Michael...

Bëni këtë test për të kupëtuar nëse jeni toksik në marrëdhënie?

0
E keni pyetur veten se sa e shëndetshme është marrdhënia juaj . A jeni ju toksik? Një veprim toksik nga ana juaj mund të qojë...

U takua me përfaqësuesit e biznesit të vogël, Berisha i jep...

0
Kreu i PD-së, Sali Berisha ka marrë pjesë këtë të martë në takimin me përfaqësuesit e biznesit të vogël. Në fjalën e tij, Berisha u...

Bushka përplaset me Alibeajn tek “Ligjet”: Ju çoheni në këmbë sikur...

0
Komisioni i Ligjeve ka nisr me debate të forta këtë të mërkurë, ku drejtuesja Klotilda Bushka ka ndërprerë me 3 minuta seancën, pas debatit...

A e di Facebook se për çfarë jeni duke menduar?

0
Bota e shënjestrimit të reklamave dhe përmbajtjes, sidomos në rrjetet sociale, është një botë e ndërlikuar por edhe fitimprurëse.Dhe nuk është sekret që Meta,...

Lamtumira e Brojës: Ju nuk jeni bërë vetëm vëllezër me mua,...

0
Armando Broja ka postuar një mesazh lamtumire për mbështetësit dhe shokët e tij te "shenjtorët", teksa huazimit të tij sezonal nga Chelsea i vjen...

Alibeaj- Krajës: A jeni i shqetësuar për kritikat e kryeministrit?/ Përgjigjet...

0
Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj i ka drejtuar disa pyetje kreut të SPAK, Arben Krajës, në Komisionin e Ligjeve.Alibeaj u ndal tek kritikat...

Lamtumira e Chiellinit, vjen ‘bekimi’ i Del Pieros: Ju jeni shembull...

0
E mërkura ishte një ditë e zezë për Juventusin, si për humbjen në finalen e Kupës së Italisë, por edhe për faktin se zbuloi...
Unikkatil paralajmëron diçka të re: A jeni gati?

Unikkatil paralajmëron diçka të re: A jeni gati?

0
Reperi i popullarizuar shqiptar, Viktor Paloka apo siç njihet me emrin artistik, Unikkatil, duket se po rikthehet me diçka të re.Lajmin e bërë të...

Doni të shisni online dhe të jeni në rregull me ligjin?...

0
Një ditë më parë një operacion i madh policor në Tiranë çoi në ekzekutimin e 22 urdhër-arresteve.Bëhej fjalë për bashkëpunim të prokurorisë me krimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS