5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Janinë

Etiketim: Janinë

Aksident i rëndë në Janinë, humbin jetën çifti i bashkëshortëve shqiptarë

0
Një aksident tragjik ku u përfshi një familje shqiptare, ka ndodhur mëngjesin e kësaj së hënë në Janinë të Greqisë, gjatë rrugës për në...

Aksion anti-drogë në Janinë, policët dhe varkat lokalizojnë parcelat e drogës,...

0
Policia greke ka zbuluar dhe asgjësuar 3 parcela me 3500 rrënjë kanabis sativa në Janinë. Operacioni anti-drogë është zhvilluar në zonën e Luros, ku...

Kokainë e heroinë, shkatërrohet banda shqiptare në Janinë | Lajmi i...

0
Shkatërrohet grupi i shpërndarësve të heroinës dhe kokainës në Janinë. Policia greke ka arrestuar kreun e grupit, i cili sillte drogën nga Shqipëria. Në pranga janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS