28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Haxhi

Etiketim: Haxhi

Zbulohet ditari sekret i Enver Hoxhës: Haxhi Lleshi e teproi me...

0
I vëmendshëm ndaj kujtimeve të bashkëpunëtorëve, diktatori fund e krye përpiqet ta ketë në kontroll tërë procedurën e zbardhjes së tyre. Pikërisht këtë ua...

Meta ‘godet’ me mesazhe, nga Haxhi Qamili te Skënderbeu!

0
Presidenti Ilir Meta këtë të shtunë ka zgjedhur që të flasë me mesazhe indirekte duke përdorur rrjetet sociale. Kreu i shtetit ka postuar...

Meta mesazh të qartë Ramës: Edhe Haxhi Qamili nisi revolucion kundër...

0
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, i ka dërguar një mesazh kryeministrit Edi Rama duke kujtuar Haxhi Qamilin.  Në një video të postuar në...

Ndryshimet Kushtetuese/ Presidenca: Të gjithë të distancohen nga aventurierët dhe Haxhi...

0
Presidenca ka reaguar për ndryshimet e fundit kushtetuese që komisioni i ligjeve u hapi rrugë sot. Në një reagim të presidentit Meta të...

Fakte interesante nga Israja dhe Miraxhi – Teolog Ardian Sejdiu

0
Fakte interesante nga Israja dhe Miraxhi - Teolog Ardian Sejdiu

VV dërgon në Kushtetuese Thaçin/ “Bindi Haxhi Shalën për ta votuar...

0
Grupi Parlamentar i Lëvizjes VETËVENDOSJE! dorëzoi në Gjykatën Kushtetuese kërkesën për vlerësimin e veprimeve antikushtetuese të Presidentit në rastin e nxitjes, bindjes dhe detyrimit...

​Stadiumi “Haxhi Islami” shumë shpejtë pritet t’i plotësojë kushtet e UEFA-s

0
Ministrja për Kulturë, Rini dhe Sport, Vlora Dumoshi së bashku me kryetarin e Komunës së Pejës ka vizituar gjatë ditës së sotme stadiumin e...

Heidi Lushtaku dhe Haxhi Krasniqi i japin fund lidhjes?

0
Diçka duket se është duke ndodhur në mes boksierit të famshëm kosovare dhe modeles shqiptare Heidi Lushtaku. Dyshja ka bërë një veprim që të bën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS