32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hajdutët

Etiketim: hajdutët

Korçë/ Hajdutët hyjnë për të vjedhur në Kishë, dëmtojnë impiantin me...

0
Tentativa për të vjedhur kishën Katolike Ringjallja në Korçë, për pak sa nuk ka shkaktuar një ngjarje të rëndë. Mësohet se falë ndërhyrjes në...

Korçë, hajdutët tentojnë të vjedhin kishën por dëmtojnë impiantin e gazit,...

0
Një tentativë për vjedhjen e kishës në Korçë për pak sa nuk ka rezultuar me pasoja kastrofike. Hajdutët mësohet se kanë dëmtuar tubin e...

8 vjedhje brenda tre muajsh, arrestohen dy hajdutët ‘serial’ në Vlorë

0
VLORË – Dy persona kanë rënë në prangat e policisë për shkak se akuzohen për një seri vjedhjesh në qytetin e Vlorës. Sipas policisë të...

Librazhd/ Hajdutët vjedhin para e paketa cigaresh në dy market

0
Librazhd – Gjatë natës në qytetin e  Librazhdit,  në marketin në pronësi të A.K., dhe B.Q.,  persona ende të paidentifikuar ka vjedhur rreth 55 000 lekë...

Tronditet Dele Alli, sulmohet dhe kërcënohet me thikë nga hajdutët

0
Dele Alli është kërcënuar me thikë dhe është goditur dhe kërcënuar me thikë nga disa hajdutë që kanë hyrë në shtëpinë e tij të...

Si të mbroheni nga hajdutët: Vendi i parë që ata e...

0
Sipas hulumtimeve, dimri është sezona kur ndodhin më shumë vjedhje. Netët e gjata e të errëta janë të përshtatshme për hajdutët të cilët do ta...

Gruaja hidhet nga kati i trete ne Durres, frikesohet nga hajdutet...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndhur në Durrës. Është hedhur nga kati i tretë i shtëpisë një grua. ...

A pebesueshme ne Drenove, hajdutet therin lopet ne stalle, pronarin gjen...

0
Duke gdhirë dita e enjte, dy lopë janë vjedhur në stallën e banorit të Drenovës Pirro Nole. Ngjarjen e konfirmoi kryeplaku i fshatit si...

Hajdutët bëjnë namin në zonë, 250 vjedhje në pak muaj, banorët...

0
Më shumë se 250 banesa janë grabitur në zonën e Patosit nga muaji Maj, duke u shndërruar në një problem tejet serioz për qytetarët. Një...

Bllokonin valët e pultit kur mbylleshin makinat, zbulohen hajdutët e tmerrshëm...

0
Komisariati i Policisë Nr.1 Tiranë ka zbuluar 6 raste vjedhjesh të ndodhura më parë në zonën e liqenit të Farkës. Si rrjedhim ka arrestuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS