Ballina Etiketimet Greke

Etiketim: greke

Pala greke njoftoi ndërprerje të punës; çfarë po ndodh sot në...

0
Pala greke kishte njoftuar se gjatë ditës së sotme do të kishte ndërprerje të punës në pikën kufitare të Kapshticës. Shkak për këtë do...

Mediat greke jehonë “BBV”: Nuk e kemi parë në asnjë transmetim...

0
“Big Brother Albania” është një nga reality show-t më të ndjekura dhe më të komentuara në Shqipëri. Ka kaluar më shumë se një muaj...

Shqiptari merr peng 23-vjeçaren greke/ Si e futi në ‘kurth’ me...

0
  Një 23-vjeçare greke ka rënë pre e mashtrimit të një shqiptari dhe më pas është vënë nën presion të vazhdueshëm nga ai. E reja...

Policia greke ‘mësyn’ në doganën e Kapshticës, arreston policë dhe punonjës

0
Autoritetet greke kanë arrestuar punonjës të policisë, doganës dhe disa shtetasve të tjerë në doganën e Kapshticës pasi ka monitoruar lëvizjet e tyre prej disa...

Pas konfliktit u plagos nga oficerja greke, zbulohet identiteti i 30-vjeçarit...

0
Esmin Ferhati është 30-vjeçari shqiptar, i cili gjatë tentativës së arratisjes është konfliktuar fizikisht me një efektive të policisë greke. Mediat greke raportojnë se shqiptari...

Fluks automjetesh në Kakavijë, pala greke shton sportelet

0
Pala  greke ka shtuar numrin e sporteleve, pasi mëngjesin e sotëm në pikën kuftare të ishte krijuar radhë e gjatë automjetesh. Mësohet se po punohet...

“Java Çame” në Kuvend, reagojnë ashpër mediat greke: Provokim i jashtëzakonshëm,...

0
Provokim i jashtëzakonshëm ndaj Greqisë, brenda Kuvendit të Shqipërisë”, shkruhet nëpër mediat greke referuar ditës së hapur të mbajtur në Parlament nga PDIU për “Javën Çamë”. “Pasditen...

Recetë greke për patate të pjekura

0
Të arta dhe krokante nga jashtë, të buta nga brenda dhe më të shijshme në kombinim me djathin fetaPërbërësit:- 5 patate të prera në...

Përdhunoi 22- vjeçaren greke në plazh? Në mostrat e ADN-së rezulton...

0
56-vjeçari me origjinë shqiptare nuk është personi që dyshohej se kishte përdhunuar 22-vjeçaren greke në një plazh të Chalkidhikis disa ditë më parë. Sipas mostrave...

Trondit 22-vjeçarja greke, tregon si u përdhunua nga shqiptari në plazh:...

0
Trondit deklarata e 22-vjeçares greke, e cila ka përshkruar  momentet e tmerrit, kur një 56-vjeçar shqiptar e ka përdhunuar në plazhin e Chalkidhikis në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24