fbpx
20 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Festivalit

Etiketim: Festivalit

Dua Lipa e trishtuar pas anulimit të festivalit “Sunny Hill”

0
Dua Lipa ka reaguar pas anulimit të festivalit “Sunny Hill”. Për shkak të pandemisë COVID-19 është anuluar festivali “Sunny Hill”, i cili planifikohej të mbahej...

A do të mbahet sivjet “Sunny Hill”? Dua dhe Shpend Ahmeti...

0
Festivali “Sunny Hill” është njëri nga eventet më të mëdha që ka bashkuar artistë ndërkombëtarë në Kosovë. Organizimi i tij kishte filluar qysh në vitin...

Eleni Foureira pjesë e festivalit shqiptar

0
Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira, është një prej më të preferuarave, për shkak të zërit të saj. Mësohet se shumë shpejtë ajo do të...

Ende pa nisur gara; zgjidhet fituesi i Festivalit të fundvitit në...

0
Ditën e djeshme mësuam listën e plotë të artistëve pjesëmarrës në Festivalin e Këngës në RTSH, ndërsa vetëm pak orë pas shpalljes së kësaj...